IT Hizmetleri

Modern çağda tüm şirketler faaliyetlerini sürdürmek ve rekabette kalmak için teknolojiden yararlanmaktadır. İletişim kanalları, işlemler, web siteleri ve günümüzün teknoloji zengini dünyasındaki daha pek çok şey Enformasyon Teknolojileri Hizmetleri sayesinde gerçekleşmektedir. Ekol Bilgisayar olarak, müşterilerimizin şirketlerini başarılı bir şekilde yürütebilmesi için gerekli altyapı, operasyon ve güvenliği sunabilir. IT altyapımız son teknoloji veri merkezleriyle oluşturulmuştur. Şirketinizin 7/24 başarılı bir şekilde faaliyet göstermesi için operasyonel uzmanlık sunabiliriz.

Birinci sınıf güvenlik sunarız ve PCI güvenlik standartlarına sahip şirketlerin %100 uyumlu hale gelmesine yardımcı olabiliriz. Ekol bilgisayar, şirketinizin 24 saat faaliyette kalabilmesi için ihtiyacınız olan komple IT Hizmeti paketini sağlayabilir. İhtiyacınız olan ağ ortamı konusunda tek çözüm durağınız olmaya aday profesyonel, verimli bir IT Hizmetleri şirketiyiz aynı zamanda. Teknik alanlarında uzman çalışanlarımızla profesyonel danışmanlık hizmetleri de sunuyoruz.

IT Hizmet Paketi nedir? Teknoloji ve bilişim sektöründe 18 yıldır faaliyet gösteren Ekol Bilgisayar, hazırlamış olduğu Ofis IT Hizmet Paketi ile işletmelere bilişim çözümleri sunmaktadır.

İşletmelerin tüm bilişim ve teknoloji alt yapısının en az maliyet ile sürdürülür şekilde, kullanıcılara danışmanlık ve teknik olarak çözüm süreçleri üreten ve var olan sistemlerin çalışır halde tutan bir destek hizmet paketidir.

IT Hizmet Paketi neden kullanılır? Geniş uzman kadrosu ile Kesintisiz 7/24 hizmet anlayışıyla müşterilerine, Fiyat performans avantajı sağlayarak, Müşterinin alternatif çözümlerdeki personel bağımlılığı sorununu çözerek, Hızlı, etkin, eksiksiz ve güvenilir çözümlerle, Bünyesinde bulundurduğu her biri kendi alanında uzmanlaşmış teknik kadrosuyla sağlamaktadir.

IT Hizmet Paketi’nden kimler yararlanabilir? Belirli bir sayıda teknoloji kullanıcısı ( 5-10-20 arası ) kullanıcısı personeline sahip olan, Aktif bilişim cihazları kullanan, Çalışır ve güvenli bir bilişim altyapısını kurmak isteyen, Bilişim altyapısında kusur, aksaklık,  ve sıkıntılarını gidermek isteyen, Bilişim cihazlarında komplike veya basit sorunları çözümleyemeyen, Kadrosunda bilişim uzmanı (IT) barındırmayan , İşletmeler hizmetimizden faydanalabilir.

IT Hizmet Paketi’nden nasıl yararlanılır? Tercihen yıllık veya dönemlik sözleşmeler kapsamında, Sözleşme sonrasında uzaktan bağlantı çağrı merkezi danışmanlık ve yerinde destek Personel maliyetinizi en az seviyeye indirerek, yüksek performansta çalışmalar ile hizmetimizi sizlere sunuyoruz.

IT Hizmet Paketi neleri içerir? -Yazılımsal çözümler ve desteklerle ilgili sorunlarınızda ; İnternet kurulumunuzu, Mail ortamı kurulumunuzu, İhtiyaçların tedariklerinizi, Yazılım kurulumlarınızı, Güvenlik duvarı ve Anti-virüs kurulumlarınızı, Yedeklemeleri, Mobil cihaz kurulumunu Ekol bilgisayar olarak biz yapıyoruz.

Danışmanlıklarımız; Ofis Cihazlarının Tedarik ve Danışmanlığı, Ofis Cihazlarında Kullanılacak Olan Yazılımların Tedariği ve Danışmanlığı, Network / Network Altyapısı Danışmanlığı, FireWall Tedarik ve Danışmanlığı, Server Tedarik ve Danışmanlığı. Çalışma saatleri içerisinde sınırsız uzaktan bağlantı desteği. Yıl içerisinde belirli süreli kullanılmak üzere yerinde destek alma hizmetlerini kapsamaktadır. Ekol bilgisayar farkıyla IT hizmetlerini almak için hemen bizi
arayınız.