E Ticaret Hizmetleri

Nasıl bir e ticaret sitesi istiyorsunuz? Bir web geliştirici ajansa yani Ekol Bilgisayar’la iletişime geçme zamanı!

Türkiye’de e-ticaret sektörü son zamanlarda çoğu girişimcinin sıkça katıldığı bir mecra haline gelmiştir. Ekol bilgisayar ailesi olarak paket yazılımlarımızla e-mağazanızı açıyor, size ve çalışanlarınıza özel e-ticaret hizmetleri veriyoruz. Bilişim sektörüne yıllardır ışık tutmuş bir firma olarak E ticaret hizmetleri konusunda bizi seçtiğiniz taktirde firmanız daha da etkin bir hale gelecek ve internetin olanaklarını da ekleyen firmanız, sadece belirli bir kitleye satış yapabilmenin ötesine geçip, üretkenliği ve yaratıcılığı arttıran küresel e ticaret bağlantılarından faydalanma şansını da elde edebilecektir. Elektronik ticaret açısından en etkin araç olarak kabul edilen yeni internet teknolojisi e ticaret; Ses, yazılı metni ve görüntüyü aynı anda, daha hızlı ve güvenli bir şekilde ilettiğinden, internet üzerinden yapılan diğer ticaret işlemlerine göre maliyeti hayli düşüktür.

Tüketicilerin sizden güvenli bir şekilde alışveriş yapabilmesini sağlar. E ticareti bu kadar önemli kılan bir diğer unsur ise; e ticaretin, hedef kitle ile şirket arasındaki ilişkiyi sağlaması, hızlı ve düşük maliyetli olması ve tüm bunların elektronik ortamda yapılıyor olması, pazarlamacılara istedikleri bilgileri sunması sayılabilir. Ekol Bilgisayar; Panel eğitimleri, seo ile ilgili dokümanların iletilmesi, video ve görsel sunumların yer alması ya da çıkartılması gibi eklentilerin firmaların vermiş oldukları izinle e ticaret hizmetleri paketinin içerisinde bu hizmetlerede yer vermektedir. E-ticaretin tanımlanmış kabul görmüş ve Ekol blgisayarın kullandığı iki çeşidi vardır: İlki B2C çeşididir, ikincisi ise B2B çeşididir. İlki bir firmanın müşterilerinin talebi üzerine istedikleri adrese bir ürünü getirmesidir. Bu çeşitin en önemli ödeme amacı kredi kartlarıdır. Bu yöntemde satıcı firma birçok maliyetini sıfıra indirerek, bütün gun boyunca, stok sorunu bile yaşamadan, pazarlama veya teşhir personeli istihdam etmeden satışını gerçekleştirir. İkincisinde ise asıl tanımı satıcıdan satıcıya olan alıcının müşterilerine ürünü satmaya çalışmasıdır. Bu ticarette ödeme yöntemi klasik yöntemler olmaktadır. Çünkü toptan bir alışveriş söz konusudur, kredi kartı limitleri aralığında olmayan miktarlar ve cirolar yaşanmaktadır. Her iki seçenekte de güvenlik açığınız Ekol bilgisayar vasıtasıyla korunacaktır Firmanıza yapılan altyapı, e ticaret sitesi Ekol bilgisayarın bakımı ve güvencesi altındadır, Herhangi bir problemde Ekol Bilgisayarı arayabilir ve firmanız için teknik destek talep edebilirsiniz. Tüm dünya çapında, iş dünyasının önderleri gibi Ekol bilgisayar da ayakta kalma ve rekabet edebilme yetilerinde internetin oynadığı rolü kabul etmektedir. Bu sebeple firmamız online hizmet sunma seçenekleri ile bilişim pazarında ciddi bir yaklaşım içerisindedir.

E-ticaret girişimcilerinin satışları arttırmak için yapması gereken en önemli şey Ekol Bilgisayar ailesinden yardım istemek. Firmanızı en kısa zamanda doğru ekibi bünyesine toplamış Ekol Bilgisayara bekliyoruz.