Facebook Reklam

Facebook Reklamları

Facebook Reklamları

Facebook Reklamları ile Markamı sosyal medyada da tanıtmak istiyorum mu diyorsunuz? Erişmek istediğiniz insanlar burada. Facebook’u her gün 1.2 milyarı aşkın insan kullanıyor..

Ufak ya da büyük neredeyse bütün kuruluşlar sosyal medya mecralarında yerlerini almış durumda. İnternet mecrasında şu an da en çok kullanıcıya sahip iki tanesi Facebook ve Instagram. Bize ulaşarak Facebook reklamlarınızı en uygun bütçeyle ve en kaliteli şekilde yaptırabilirsiniz. Neden Facebook’a reklam vermeliyim mi diyorsunuz? Bir araştırmaya gore Sosyal medya reklamlarının (Facebook, Instagram reklamları vs) normal reklamlardan %85 daha etkili ve tercih edilen reklamlar olduğu ortaya çıkmıştır. reklamlar işletmenizin Facebook’taki yüzü olduğundan insanlar sizden haberdar olabilir ve sizinle bağlantı kurabilir.

İnternet Reklamları Gönderileri

Facebook Reklamları ile ürününüzün reklamını Facebook üzerinde yayınlayarak kulaktan kulağa yayılmasını sağlayabilir ve birçok müşteriye ulaşabilirsiniz. Facebook’ta reklam verme amacınızı belirlemek için cevaplandırmanız gereken ilk soru “Bu reklamdan elde edebileceğim en önemli sonuç nedir?” olmalıdır. Bu reklamlar doğrultusunda internet sitenizden satış yapabilir ve marka bilinirliğinizi artırabilirsiniz. Aynı reklam bütçesiyle daha etkin ve yüksek ziyaretçi sayılarına erişebilmek amacıyla, ilgi düzeyi yüksek hedef kitle profilleri, reklam metinleri ve reklam görselleri ile yüksek kaliteli reklamlar hazırlanır. Kampanyalarınız, en yüksek performansı elde etmek üzere iyileştirilir.

Facebook Reklam gönderilerinizle etkileşime geçme ve beğenme ihtimali yüksek insanlarla bağlantı kurar, reklamlarınızı şehir, ülke, yaş, cinsiyet, anahtar sözcük, eğitim durumu, medeni durum, iş ünvanı gibi kriterlere göre hedefleyebilirsiniz. Böylece ürün ve hizmetinizi tanıtmak için ayırdığınız bütçeyi, doğru hedef kitleye ulaşmak için olabilecek en verimli şekli kullanmış olursunuz. Ayrıca reklamlarınızdan alacağınız geri dönüşleri (feedback) artırabilmek için her bir ürün ya da hizmet için farklı hedef kitle belirleyebilir ve bu kişilerle etkileşime geçebilirsiniz.

Facebook Reklamları Planlaması

İster yüz yüze, ister internetten veya bir uygulama üzerinden satış yapıyor olun, işletmeniz büyürken atmanız gereken bir sonraki adımı en iyi siz bilirsiniz. Her ay iki milyar insan hem arkadaşlarıyla ve akrabalarıyla bağlantı kurmak hem de önemsedikleri şeyleri keşfetmek için Facebook’u kullanıyor. Facebook’ta pazarlama, yeni müşteriler bulmanıza ve onlarla uzun vadeli ilişkiler kurmanıza yardımcı olur. Ekol bilgisayar müşterilerinizle bağlantı kurmak ve onlara hizmet sunmak için yanıtları otomatikleştirip Messenger robotları oluştumanıza yardımcı olur boylece hem satışlarınızı arttırabilir hem de zamanınızdan tasarruf edebilirsiniz.

Facebook Reklamları için Ekol bilgisayarı seçerseniz konusunda uzmanlaşmış geniş bir ekiple çalışma şansı elde edersiniz. Uzman ekibimiz size hedef kitlenizin ve bölgenizin belirlenmesinden, etkili reklam metinlerinin yazılmasından görsellerin hazırlanmasına ve reklamlarınızın hazırlanmasından yayınlanmasına kadar her alanda kesintisiz destek sunar. Reklamlarınız hakkında sormak istediğiniz bütün sorular için bize telefon ya da e-posta ile ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaklardır. Şimdi hemen Ekol bilgisayarı ARAYIN ve firmanız Facebooktaki yerini alsın.

Firmamızın tüm güncel yeniliklerinden Ekol Ads Facebook sayfamızı ziyaret ederek haberdar olabilirsiniz.